[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Яким буде другий етап послаблень обмежувальних заходів у столиці. Кличко розповів кому дозволять працювати

Опубликовано: 19.05.2020
Віталій Кличко розповів, яким буде другий етап послаблень обмежувальних заходів у столиціДругий етап послаблення карантину:
що відкриють?


Після 22 травня у Києві планують розпочати другий етап послаблення обмежувальних заходів, повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає Build Portal.

«Після 22 травня столиця, як і інші регіони країни, почне наступний етап послаблення обмежень. Зокрема, за дотримання регламентів і умов безпеки, розпочнуть працювати: промислові ринки, великі магазини площею до 1 тисячі квадратних метрів, спортзали та фітнесцентри, окрім басейнів», – сказав Віталій Кличко.

Новая реальность: как изменится мир после пандемии (ФОТО)

Також він нагадав, що місто планує після 22 травня відновити роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі.

«Зараз ми поступово збільшуємо кількість одиниць рухомого складу та кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Готовий Київ із 25 травня відновити і роботу метро. Ми чекаємо на відповідне рішення уряду», – підкреслив Віталій Кличко.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
  

Источник: kyivcity   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО