[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Як змінились ціни на житло і які квартири користувалося найбільшим попитом в I кварталі 2020 року

Опубликовано: 05.05.2020
Держстат опублікував звіт про індекси цін на житло за підсумками I кварталу цього рокуЯк змінились ціни на житло?
I квартал 2020


Державна служба статистики опублікувала звіт про індекси цін на житло за підсумками I кварталу цього року. У I кварталі 2020 року ціни на квартири в Україні зросли на 8,8% в порівнянні з I кварталом 2019 року.

Загальний індекс цін на квартири первинного ринку в I кварталі нинішнього року зріс на 7% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 го, на квартири вторинного ринку — на 9,7%. Найбільш помітний ріст продемонстрували однокімнатні квартири вторинного ринку: таке житло, за даними Держстату, подорожчало за рік на 13,4%.

Застройщики обещают сдерживать цены еще 1-2 месяца. Как изменятся стоимость жилья?

До попереднього періоду — тобто IV кварталу 2019 року — індекси ціни на житло також зросли — на 1,4% на первинному ринку і на 3,6% на вторинному.

Якщо порівнювати минулорічні індекси цін на житло, то приріст не був таким значним. Найпомітніше в I кварталі 2019 го по відношенню до I кварталу 2018 го подорожчали двокімнатні квартири вторинного ринку — на 11,9%.

Держстат щокварталу обчислює ціни на житло на первинному і вторинному ринках нерухомості. Ці показники дозволяють визначити динаміку зміни вартості квартир.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

Источник: 3m2   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО