[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

В Сінгапурі звели будинок у вигляді водоспаду (ФОТО)

Опубликовано: 15.05.2020
В Сінгапурі звели будинок, в якому рослини, вода та життєві простори об'єднані в одне ціле. Тут забезпечили природну вентиляцію, пасивне охолодження будинку та багато денного світла. Саме житло розраховане на велику родинуПобудовано будинок-водоспад


На вході відвідувачів зустрічають тропічні рослини дощових лісів та звуки каскадної води.

Стара лицева стіна будинку, яка раніше часто протікала стала проблемою для архітекторів. В результаті її вирішили перетворити на зелену каскадну стіну із характеристиками водоспаду.

Тропічні дерева тут відіграють не лише декоративну роль. Відомо, що густі насадження допомагають охолоджувати простори в спекотну погоду.

Знищити щоб відродити. Як виглядає легендарний зал київської оперети під час масштабної реконструкції (ФОТО, ВІДЕО)


На плані будинка розташований зелений оазис та невелике озеро посередині, це все обрамлено ландшафтними настилами та каскадними саджанцями. Озеро складається з дощової води – саме сюди під час негоди стікається зайва вода.

"Адське будівництво": 12-кілометровий міст будують у лічених сантиметрах від стін будинків. Житло погрожують знести (ФОТО)


Цей будинок став популярним місцем збору для багатодітних сімей та їхніх друзів з усієї околиці, він також привернув увагу безлічі комах та тварин – від бджіл та метеликів до білок.

Посередині плану будинку розташований великий відкритий атріум. А самі стіни мають багато отворів, лише частина з яких є вікнами в класичному уявленні.

Источник: 24tv   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО