Оновлений сайт містобудівного кадастру буде запущено вже цього тижня. Що відомо

У КМДА розповіли про оновлений сайт містобудівного кадастру

Запуск оновленого сайту
містобудівного кадастру

Команда Департаменту містобудування та архітектури КМДА продовжує тестувати ресурс, а невдовзі дамо можливість користуватись і киянам.

Коротко розповім, що там буде.

Сайт складається з чотирьох рубрик: головна сторінка, карти, послуги та інструкції (як отримувати послуги онлайн).

На карті Києва можна буде ознайомитись з усіма планувальними обмеженнями, встановленими містобудівною документацією. Для користувачів доступні різні шари: від різноманітних охоронних зон, до проектної документації на ділянках та ескізів забудови детальних планів території. Вони відображені, як графічні матеріали. Найближчим часом планується приведення їх у єдиний векторний формат з поступовою публікацією.

Наступний розділ – послуги. Поки що вони не доступні для користування – продовжується їх тестування, але на сайті вже будуть відображені:

  • отримання довідки про найменування (перейменування) вулиці;
  • отримання витягу з містобудівного кадастру. Заявники зможуть обрати формат відповіді у електронному або друкованому вигляді з підписами та печатками з канцелярії Департаменту.

Одержати ці послуги можна буде за допомогою електронного цифрового підпису або Bank ID, де можна буде обрати практично будь-який український банк.

Субсидии уменьшены и получат их не все. Кабмин ужесточил правила начисления субсидий. Что известно 


Источник:
facebook

 
Источник

Опубликовано в рубрике Авто

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *