[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Людям, чиї оселі згоріли в лісових пожежах, уряд виділив понад 11 млн грн на придбання нового житла

Опубликовано: 07.05.2020
Ще 45 млн грн виділено на ліквідацію наслідків лісових пожеж на Житомирщині

Кабінет міністрів України виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області, повідомляє урядова прес-служба.

«Уряд не залишає сам на сам з бідою людей, які втратили свої домівки через пожежу, що виникла в середині квітня на Житомирщині. На сьогодні пожежі у лісових масивах на території Лугинського та Олевського районів локалізовані. А люди зможуть отримати нове житло. Ми виділяємо кошти на придбання модульних будинків», – наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Гроші виділяються з резервного фонду державного бюджету Житомирській облдержадміністрації. Передбачено, що для постраждалих буде придбано 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 кв. м.

Житомирська ОДА відбудує знищені вогнем будинки

Крім того, уряд прийняв рішення про виділення з  резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків пожеж на території Житомирської області. Зокрема,  Міністерству внутрішніх справ (для ДСНС) – 7 665 000 грн та Міністерству енергетики та захисту довкілля  (для Державного агентства лісових ресурсів) – 37 670 000 грн.

Зазначається, що за ці  кошти, в тому числі, буде закуплено пожежно-технічне оснащення, протипожежне обладнання, засоби пожежогасіння тощо.

Як повідомлялося, на території Житомирської області 16 квітня 2020 року виникла лісова пожежа, яка  поширилася на території 8 лісових господарств. Загальна площа пожежі становила близько 30 000 гектарів.

До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки, у тому числі три літаки АН-32П, якими здійснювалося скидання до 150 тонн води на добу.

Зверніть увагу УВАГА! ОПИТУВАННЯ представників бізнесу щодо впливу карантину на роботу виробників будівельних матеріалів та їх розповсюджувачів 


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

 

Источник: mind   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО