Інвестори Укрбуду звернулися до Президента. Будівництво під загрозою

Обіцянку досі не виконали: інвестори Укрбуду звернулися до Зеленського

Інвестори «Укрбуду» звернулись до Зеленського

Будівництво житлових комплексів «Укрбуд» досі не відновлене. Понад 40 тисяч людей чекають на своє житло, у яке вже інвестували гроші, і з цього приводу вони звернулися до президента.

Звернення інвестори опублікували на своєму ютуб-каналі. У ньому вони закликали вплинути на ситуацію, адже місцеві чиновники різних рівнів ігнорують рішення президента і не сприяють відновленню будівництва.

Зеленському нагадали обіцянку, яку він озвучив 12 грудня 2019 року під час прямого ефіру одного з телеканалів. Тоді президент зазначив, що добудовувати ЖК «Укрбуд» має компанія «Київміськбуд». Однак, це рішення наразі блокується.

«Не блокируйте достройку ЖК»: инвесторы Укрбуда устроили пикет. Кто мешает строительству

Інвестори Укрбуду нагадали, що 40 тисяч людей очікують на своє житло: діти, молоді сім’ї, пенсіонери, військові. І хоч зараз через карантин вони не можуть активно висловлювати позицію, все ж роблять усе можливе, аби достукатися до чиновників.

В умовах карантину, ми дещо обмежені в можливостях висвітлення нашої проблеми, тому користуємося всіма доступними онлайн інструментами: відеозвернення, петиції, тощо. Якщо відновлення будівництва не буде розблоковано, то інвестори готові переходити до більш активних і рішучих дій, – зазначив представник ініціативної групи інвесторів Володимир Ковальчук.

Слідкуйте як вирішуються питання із недобудовами «Укрбуду» в спецтемі Build Portal


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему «Короновирус и строителство — прогнозы и советы»

Источник:
24tv

 
Источник

Опубликовано в рубрике Авто

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *