[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Електроенергія значно зросла в ціні. Причина - відключення атомних блоків

Опубликовано: 18.05.2020
Голова комітету Верховної Ради з енергетики та житлово-комунальні послуги Андрій Герус прокоментував чому зросла вартість електроенергіїЕлектроенергія значно подорожчала


Голова комітету Верховної Ради з енергетики та житлово-комунальні послуги Андрій Герус, який не бачить перспектив в Майнінгу криптовалюти на українській електроенергії, повідомив, що через відключення блоків атомних електростанцій ціна на електрику в Україні зросла на 15%.

Дешевая электроэнергия не нужна Украине? Почему "выключают" АЭС и как сильно поднимется тариф

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.

"Був зупинений ще один атомний блок - в аварійний ремонт о 17:51 був відключений третій блок Південно-Української АЕС. Загальна працююча потужність атомних блоків впала до 6780 МВт, що складає менше, ніж 49% від загальної встановленої потужності атомних електростанцій. Це новий історичний мінімум, такого ніколи не було в історії України ", - написав Герус.

За його словами, ще місяць тому атомні блоки несли потужність 9150 МВт.

"Тобто на 35% більше, хоча погода не особливо відрізнялася від сьогоднішньої. На зупинку атомних блоків уже відреагував і ринок - в останні дні ціна електроенергії зросла на 15%. Це і логічно, чим більше обмеження конкуренції, тим вище ціна", - підкреслив він.

Дешеву атомну витісняє супердорога зелена енергетика... "Треба розбиратися, звідки це взялося" - Шмигаль

Також чиновник додав, що додаткове навантаження лягла на вугільні електростанції (ТЕС), деякі з яких працюють на 3-5 блоках.

"Невже це така реакція на звернення депутатів не зупиняти атомні блоки, які знаходяться в державній власності і продають електроенергію за найнижчими цінами?", - підкреслив Герус.

Источник: jkg-portal   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО