[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

4,7 млрд фінансування повернули у Фонд регіонального розвитку

Опубликовано: 13.04.2020
У змінах до Державного бюджету на 2020 й рік до повторного першого читання вирішили повернути частину фінансування Фонду регіонального розвитку4,7 млрд грн повернули у Фонд регіонального розвитку  


У змінах до Державного бюджету на 2020 й рік до повторного першого читання вирішили повернути частину фінансування Фонду регіонального розвитку. Про це повідомив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

За словами Корнієнка, в даний час Фонд розпоряджається тією сумою коштів, яка була в минулому році.

"Що стосується регіонального розвитку, то повернута велика сума в державний Фонд регіонального розвитку - 4,7 мільярда гривень. Здається, раніше там було 7 млрд, але за результатами минулого року було недовиконання більше одного мільярда. Фактично, ми виходимо на ту суму, яка була в минулому році ", - заявив Корнієнко.

Він додав, що збереження фінансування дозволить продовжити будівництво шкіл і дитячих садів, а також збереже велику кількість робочих місць.

"Проект великого будівництва повинно тривати і тривати. Тому що в цих умовах ми повинні давати гроші, давати гроші працівникам. Давайте люди будуть підключатися до роботи на інфраструктурних проектах", - сказав Корнієнко.

Заробитчане не смогут вернуться в Польшу? Места украинцев активно занимают поляки, уволенные в Западной Европе

Так, представник фракції зазначив, що оновлені пропозиції змін до бюджету готові підтримати депутати, які були не задоволені першим варіантом секвестру.

"Щодо бюджету. Та версія, яка буде обговорюватися на нараді керівників фракцій і в понеділок, швидше за все, буде обговорюватися в залі, ця версія вже відпрацьована в першу чергу депутатами. Тому що повторне перше читання відбувалося в комітетах. Наприклад, комітет гуманітарної та інформаційної політики та освітній комітет, які не голосували за першу версію, тепер готові голосувати. Адже все, що стосувалося освіти, було виправлено ", - заявив Корнієнко.

Источник: jkg-portal   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО