[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

На Хмельниччину насувається новий вірус

Опубликовано: 28.11.2016

В Україну йдуть нові штами вірусу грипу.

Як повідомили в МОЗ, за минулий тиждень на ГРВІ та грип захворіло майже 200 тис. українців, 7 тис. з их госпіталізовані. При цьому на 10 тисяч громадян припадає близько 42 осіб, які хворіють респіраторними захворюваннями.

Читайте також: Українці "підсідають" на краплі від нежитю через грип

У Київському інституті епідеміології та інфекційних хвороб повідомили "Вестям", що найнебезпечніший зі штамів - так званий каліфорнійський грип (А), перейдите khmelnytsky.com.ua. Його спалах був зафіксований в 2009 році. "Але він навряд чи буде ведучим, - заявила Алла Мироненко, завідувач відділу респіраторних та інших вірусних інфекцій. - Також ми очікуємо новий штам В-массачусетського грипу та штам "А-Вікторія" (Н3N2), він частково був присутній в минулому році".

Эксперт повідомила, що китайський пташиний грип не підбереться до України. "Китайський штам дійсно небезпечний, але він передається безпосередньо від місцевих заражених птахів - з ними потрібно контактувати або вживати їхнє м'ясо/яйця без термічної обробки. Китайці також роблять з крові курей традиційний соус", - зазначила Мироненко.

Читайте також: Україну може накрити небезпечний вірус грипу з Угорщини - ЗМІ

У цілому, за її словами, захворюваність відповідає звичайному періоду, спалахів немає. "Але потрібно пам'ятати, що грип може дати серйозні ускладнення. Це в першу чергу пневмонія, а також ускладнення з хронічним хворобам - під час захворювання нирок, серцевої недостатності, діабету і т. д. Бувають і випадки грипозного енцефаліту (запалення мозку)", - додала фахівець.

Раніше повідомлялося, що українцям взимку 2014 "світить" епідемія грипу, яка загрожує ускладненнями.


Друга хвиля захворюваності на грип насувається на Україну

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО