[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

За кошти ДФРР реалізують понад 460 проєктів - Чернишов

Опубликовано: 07.05.2020
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив про обсяги фінансування проєктів за кошти ДФРР у 2020 році

461 проєкт за кошти ДФРР цього року


За кошти Державного фонду регіонального розвитку планується реалізовати 461 проєкт цього року.

Як повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов у Facebook, про це йшлося на засіданні комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок ДФРР.

"На сьогодні всі регіони, відповідно до доведених Міністерством обсягів, уточнили переліки проєктів, які фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році. Отже, ми плануємо у всіх областях реалізувати 461 проєкт. Нагадаю, що змінами до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" обсяг державного фонду регіонального розвитку на поточний рік становить 4,9 млрд гривень", - написав Чернишов.

Стройки замораживаются, аренда дешевеет, продажи падают. Что происходит с жильем в Киеве

За його словами, ДФРР є одним із найбільших джерел для фінансування будівництва, в тому числі проєктів президентської програми "Велике будівництво", якій Мінрегіон та міністр особисто приділяє велику увагу. Саме цього року, додав Чернишов, кожна область має побудувати 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних споруд.

 

Зверніть увагу УВАГА! ОПИТУВАННЯ представників бізнесу щодо впливу карантину на роботу виробників будівельних матеріалів та їх розповсюджувачів 


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

Источник: ukrinform   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО