[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Який обрати поверх, купуючи квартиру

Опубликовано: 21.05.2020
Поверхами-аутсайдерами у нас традиційно вважалися перший і останній, але і в них є свої перевагиЯк обрати поверх?


Поверхами-аутсайдерами у нас традиційно вважалися перший і останній. Багато що залежить від стану будинку, наявності по сусідству комерційних приміщень та висоти вікон, повідомляє Вікторія Берещак, експерт ринку нерухомості.

У новобудовах, наприклад, поступово вдається побороти нелюбов до них завдяки дисконтам на високий перший поверх і панорамним вікнам на останньому.

Ціна на перший поверх може бути на 10% нижче за середні. До речі, середина будинку вважається топовим варіантом і розлітається швидше за інші.

Перші поверхи в ЖК — це комерційні площі, а квартири розміщуються вже над ними. Тому висота вікон є достатньою, щоб не надто переживати щодо підглядань з боку сусідів.

До речі, якщо ви непокоїтеся про пожежну безпеку, вище за 3-4 поверхи краще не забиратися, щоб було легше евакуюватися.

Почему останавливаются стройки и когда рухнут цены на жилье

Мешканцям перших поверхів реально може заважати світло вуличних ліхтарів, які є елементом благоустрою. Сторонні шуми з вулиці, наявність торговельних площ під вами теж можуть створювати дискомфорт.

Відчинення і зачинення вхідних дверей, якщо зі звукоізоляцією біда, рано чи пізно вас дістане.

Пандемия COVID-19 в искусстве: впечатляющие граффити и картины (ФОТО, ВИДЕО)

Квартири на перших поверхах найчастіше не обладнані лоджіями та балконами, і, якщо вікна виходять на тіньову сторону, природне світло до них проникає гірше.

З очевидних плюсів — менша ціна, краща доступність для мам з дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю, яким важко підійматися на верхні поверхи, якщо раптом щось трапиться з ліфтом. Планування анітрохи не гірше, але, зрозуміло, все залежить від забудовника та ЖК.

Верхні поверхи асоціюються з панорамними видами, тому будьте насторожі й обирайте комплекс так, щоб не отримати гарний вид на сусідів або промзону.

"Взламывать" жилье должников без их согласия. Комунальщикам могут разрешить несанкционированный доступ к жилью

Ви отримаєте більше денного світла, кращу інсоляцію приміщень. Чисте повітря — навряд чи, адже в Києві з цим проблеми. Але й на середніх поверхах його і вдень зі свічкою не знайдеш.

З недоліків — не виключається, що ліфт може зламатися, плюс його постійно доведеться чекати довше, бо хтось точно викликатиме ліфт на середніх поверхах будинку. Крім того, слід пам'ятати про труднощі з евакуацією і доступом служб у разі надзвичайної ситуації.

А вибір, нагадую, завжди залишається за вами. Немає єдиного правильного рішення щодо вибору поверху. Відштовхуйтеся від концепції ЖК, технічних характеристик, планувальних рішень і фінансових умов.

Источник: thepage   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО