[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Як скористатися пільгами на оплату комуналки і чи довго вони ще будуть діяти

Опубликовано: 18.05.2020
Скільки триватиме пільговий період оплати за комуналку? Коментар Кличка

Як довго діятимуть пільги на оплату комуналки

На брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко поінформував:

"Пільговий період оплати за комунальні послуги триватиме до кінця обмежувальних заходів. Ми почали тільки перший етап послаблень і якщо до пандемії знижка 10% діяла для тих, хто заплатить до 20 числа поточного місяця, то тепер ця знижка діє для всіх, хто сплатить до кінця місяця", - зазначив Кличко.

Кличко зауважив, що сплачувати за комунальні послуги в столиці стає простіше і швидше, для цього місто створило кілька онлайн-сервісів.

"Кияни можуть платити за допомогою особистих кабінетів на сайтах муніципальних підприємств "Центр комунального сервісу" та "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (ГІОЦ)," - зазначив він.

Електроенергія значно зросла в ціні. Причина - відключення атомних блоків

Нагадаємо, уряд з 12 березня запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Було зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення. З 28 березня Україна повністю закрила кордон для регулярного сполучення, в тому числі і для авіасполучення.

Власть придумала куда пристроить безработных: полмиллиона низкооплачиваемых вакансий в 10 сферах

24 квітня Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль оприлюднив план виходу з карантину в Україні, який складається з 5 етапів. Перші послаблення карантинних обмежень в Україні стартували з 11 травня. Наразі карантин продовжено до 22 травня.

 

Источник: ukrinform   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО