[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

«Велике будівництво» має відбутися, навіть попри дефіцит коштів, – Мінрегіон

Опубликовано: 18.05.2020
Попри дефіцит коштів, «Велике будівництво» має відбутися – Мінрегіон«Велике будівництво» має бути продовжене


Попри зменшення Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) з 7.5 млрд грн до 4.9 млрд грн, реалізація проектів великого будівництва у 2020 році має відбутися. Про це під повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Так, 6 травня відбулось засідання комісії щодо оцінки та відбору інвестиційних програм, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР.

“За результатами комісії було рекомендовано внесення змін до розпорядження Кабміну від 26 лютого, в межах призначень для регіонів після зменшення Державного фонду регіонального розвитку з 7.5 млрд грн до 4.9 млрд грн. Попри зменшення ДФРР реалізація проектів великого будівництва у 2020 році має відбутися”, - запевнив Чернишов.

Будівництво місцевих доріг: уряд оновлює механізм фінансування

Він зазначив, що станом на травень, здебільшого роботи ведуться, але є певні відставання, причини яких опрацьовуються на місцях та з головами облдержадміністрацій.

“Ми також плануємо започаткувати роботу професійних мобільних груп, які будуть перевіряти хід робіт, терміни та обсяги”, - додав міністр.

Нагадаємо, Мінрегіон отримав у бюджеті надзвичайної ситуації 4,9 мільярда гривень на фінансування Державного фонду регіонального розвитку, що дасть змогу ввести в експлуатацію об’єкти, на яких вже почалось будівництво.

Новая реальность: как изменится мир после пандемии (ФОТО)

Раніше у Міністерстві розвитку громад та територій заявили, що “Велике будівництво” не можна ставити на паузу, оскільки це загальмує регіональний розвиток.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
  

Источник: jkg-portal   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО