[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Вартість вантажоперевезеть Укрзалізницею зросте. Криклій анонсував систему знижок

Опубликовано: 07.05.2020
Криклій анонсував систему знижок Укрзалізниці на вантажоперевезенняВартість вантажоперевезень зросте,
але будуть знижки


Одночасно з підвищенням тарифів на вантажні перевезення АТ "Укрзалізниця" буде надавати знижки в залежності від обсягів перевезених вантажів і термінів замовлення перевезень.

Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

"Сама ідея така - при підвищенні тарифів дається прогресивна ставка знижок, яка буде залежати від обсягів перевезених вантажів і термінів замовлення перевезень. Таким чином, в УЗ з'явиться ліквідність, якою вона зможе правильно розпоряджатися, щоб ефективно працювати. А для вантажовідправника, якщо збільшення і буде, то воно буде зовсім символічним ", - розповів Криклій.

Він також додав, що зближення або зміна тарифів Укрзалізниці не відбудеться одномоментно на тлі кризи економіки і падіння промислового виробництва.

За словами Криклія, встановлювати тарифи має незалежний регулятор. 

"Відповідний законопроект ми вносили до Верховної Ради. У зв'язку з регламентом його нам повернули і зараз ми його перевносимо", - зазначив міністр.

Существенное удорожание тарифов УЗ на грузоперевозки. Вмешался Антимонопольный комитет

Як повідомлялося, раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що "Укрзалізниця" не зможе обійтися без збільшення тарифів за окремими напрямками". За словами міністра, розмір тарифів на вантажні перевезення залізницею не повинен залежати від типу вантажів, адже навантаження на інфраструктуру Укрзалізниці натомість залишається однаковою.

Зверніть увагу УВАГА! ОПИТУВАННЯ щодо впливу карантину на роботу виробників будівельних матеріалів та їх розповсюджувачів 


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

 

Источник: ukrinform   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО