[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

В Києві можуть пом'якшити карантин: сприяє епідситуація. Що дозволять?

Опубликовано: 23.06.2020
Станом на ранок 22 червня 2020 року епідситуація у столиці відповідає критеріям, що дозволяють перехід міста до наступного етапу карантину.Київ готовий до
послаблення карантину


Станом на ранок 22 червня 2020 року епідситуація у столиці відповідає критеріям, що дозволяють перехід міста до наступного етапу карантину. 

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Наступний етап передбачає послаблення обмежень для:

  • закладів громадського харчування,
  • культурних та розважальних закладів,
  • закладів, що надають послуги з розміщення,
  • проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, тощо.


Новое постановление о продлении карантина: что запрещено

Зазначається, що рішення щодо послаблення карантинних заходів на території столиці буде прийнято на позачерговому засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) найближчим часом.
 
"Все ж, навіть в умовах пом’якшення карантину, необхідно пам’ятати про дотримання чітко регламентованих протиепідемічних заходів. Продовжувати користуватися засобами індивідуального захисту: масками, респіраторами, антисептиками. Не нехтувати фізичною дистанцією з іншими людьми. Це дозволить не допустити зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 на території Києва та захистити себе та оточуючих від небезпеки інфікування”, – нагадав керівник Головного управління Держпродспоживслужби м. Києві Олег Рубан.

Нагадаємо, з 22 червня вводяться нові індикатори для оцінки епідемситуації. Згідно з ними, регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається той, де наявна одна з ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, перевищує 50%;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 перевищує 11%;
  • показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більше 10%.

Долги по коммуналке: украинцев ждут большие штрафы. Эксперты предупреждают о незащищенности потребителя 

Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію.

Запуск рынка газа приведет к массовым отключениям населения накануне отопительного сезона (ДОКУМЕНТ) 

Источник: bigkyiv   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО