[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Український бізнес отримає кредити на $500 млн від ЄБРР

Опубликовано: 12.05.2020
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Національний банк України домовилися про валютний своп в обсязі $500 млнГривневі кредити для бізнесу


Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) і НБУ домовилися про валютний своп в обсязі $500 млн для видачі гривневих кредитів, щоб пом’якшити вплив економічної кризи.

«Своп „долар-гривня“ дозволить ЄБРР отримати надійний доступ до гривневої ліквідності і надавати кредити в місцевій валюті як існуючим, так і новим клієнтам. Ці кошти будуть використовуватися для задоволення нагальних потреб компаній в ліквідності, короткостроковому оборотному капіталі і торговому фінансуванні. Видача фінансування в гривні дозволить обмежити відповідні валютні ризики», — йдеться у повідомленні представника ЄБРР в Україні Антона Усова.

Перша транзакція у рамках свопу планується упродовж найближчих тижнів.

Зверніть увагу УВАГА! ОПИТУВАННЯ представників бізнесу щодо впливу карантину на роботу виробників будівельних матеріалів та їх розповсюджувачів 


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

 

Источник: propertytimes   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО