[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Українська електроенергія стала значно дорожчою за європейську

Опубликовано: 16.06.2020
Середньозважена добова ціна електроенергії на ринку "на добу вперед" станом на 15 червня збільшилася на 35,2%Українська електроенергія
значно подорожчала


Середньозважена добова ціна електроенергії на ринку "на добу вперед" (РСВ) в об'єднаній енергосистемі (ОЕС) України станом на 15 червня збільшилася на 35,2%, або на 355,66 гривень / МВт год до 1 364,81 гривні / МВт год в порівнянні з 8 червня.

Про це свідчать дані державного підприємства "Оператор ринку".

За аналогічний період середньозважена ціна електроенергії на РСВ в межах "Бурштинського енергоострова" скоротилася на 0,8%, або на 13,08 гривні / МВт год до 1 621,56 гривні / МВт год.

Долги по коммуналке будут выбивать по-новому: могут отнять пол-зарплаты и лишить квартиры

Якщо порівнювати з цінами на європейській Енергобіржа Nord Pool, ціна в ОЕС України (45,17 євро / МВт год) перевищує ціни в Норвегії (2,21 євро / МВт год) в 20,4 рази, в Швеції (15,87 євро / МВт год) - в 2,8 рази, у Франції, Німеччині, Австрії та Данії (31,05 євро / МВт год) - на 45,4%.

Також на угорській біржі HUPX за аналогічний період середньозважена вартість електроенергії збільшилася на 0,4%, або на 0,15 євро / МВт год до 36,12 євро / МВт год (1 091,25 гривень / МВт год відповідно до курсу НБУ на 9 червня).

Нагадаємо, Кабмін домовився з інвесторами в "зелену" енергетику про зниження тарифу.

Українці будуть платити за газ, навіть якщо в Європі його будуть роздавати з доплатою

Служба безпеки України просила Верховну Раду впровадити модель проведення "зелених аукціонів" для недопущення дисбалансу в об'єднаній енергосистемі України через велику кількість виробників електроенергії з відновлюваних джерел енергії.

Ціна житла: як змінилась вартість квартир у різних містах Київської області (ФНФОГРАФІКА) 


Источник: jkg-portal   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО