[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

У Києві на насосних станціях відмовились від знезараження питної води хлором. Спойлер: не через борги

Опубликовано: 12.06.2020
Київ планує повністю відмовитись від хлору в процесі знезараження питної води


Київ відмовляється від хлору


Київ має намір повністю відмовитись від рідкого хлору в процесі знезараження питної води та перейти на європейські технології очищення. На сьогодні в Києві, на 13 з 14 діючих артезіанських насосних станціях, «Київводоканал» впровадив технології знезараження питної води гіпохлоритом натрію. Про це під час інспекції водопровідної насосної станції «Мінська» повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає Build Portal.

Також цього року на Дніпровській водопровідній станції, що постачає воду для майже 30% киян, збудують цех знезараження діоксидом хлору – прогресивний метод знезараження, який широко використовується в Європі.

«Ми сьогодні відвідали станцію «Мінська», яка забезпечує водопостачання близько 50 тисяч споживачів Києва. Це один із 13-ти об’єктів, де провели реконструкцію. У результаті знезараження води здійснюється гіпохлоритом натрію замість небезпечного рідкого хлору. Використання гіпохлориту для знезараження води значно покращує її запах, присмак, колір тощо», – пояснив Петро Пантелеєв.

Минздрав инициирует новые ограничения из-за роста заболеваемости COVID-19

Він зазначив, що місто має намір за кілька років повністю відмовитись від рідкого хлору.

«Усі артезіанські насосні станції знаходяться в міській забудові. Відмова від рідкого хлору обладнання підвищить безпечність та екологічність процесу знезараження води. Адже транспортування та зберігання хлору – це колосальні ризики та потенційна екологічна загроза», – сказав заступник голови КМДА.

На сьогодні водопостачання міста здійснюється за допомогою роботи Деснянської водопровідної станції, що забезпечує водопостачання 60% споживачів столиці, Дніпровської водопровідна станції (30% споживачів), насосних водопровідних станцій (близько 10% споживачів міста).

З 1 липня 2020 року запускають ринок газу для населення: що це означає на практиці 

Источник: kyivcity   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО