[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Скажене будівництво: величезний міст будують у лічених сантиметрах від стін будинків. Житло погрожують знести (ФОТО)

Опубликовано: 16.05.2020
В уряді Єгипту запевняють, що це саме житлові будинки є нелегальними. У Каїрі зводять шляхопровід в кількох сантиметрах від житлових будинків (фото)Міст будують в сантиметрах
від житлових будинків


У Каїрі будують шляхопровід, який у соціальних мережах та медіа вже назвали «найгіршим прикладом міського планування». Міст розташовано у лічених сантиметрах від стін четвертого-п’ятого поверхів будинків.

 

12-кілометровий міст Терает Аль-Зомор будують у районі Ґізи Аль-Омранея. Єгипетський уряд вважає його вкрай важливим для інфраструктури району. На міст виділено 317 мільйонів доларів. Завершити споруду планують цього року.

Власть придумала куда пристроить безработных: полмиллиона низкооплачиваемых вакансий в 10 сферах

 

У Міністерстві житлового господарства Єгипту заявляють, що чотири житлові будинки було зведено з порушенням норм. Вже є рішення знести їх після того, як завершать шляхопровід. Також запевняють, що мешканцям виплатять компенсації.

 

У свою чергу, власник однієї з будівель назвав посадовців брехунами і запевнив, що житло є легальним, дозвіл було видано у 2008 році.

Дешеву атомну витісняє супердорога зелена енергетика... "Треба розбиратися, звідки це взялося" - Шмигаль

 

Депутат єгипетського парламенту від району Аль-Омранея Мохамед Фуад зауважив, що проєкт будівництва шляхопроводу довгий час гальмувався, а потім несподівано будівництво розвернулося на повну потужність, й реалізація відбувається хаотично.

Источник: hmarochos   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО