[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Ринок газу: що відомо про постачальника "останньої надії" та кому він допоможе

Опубликовано: 15.06.2020
Міненерго запустить конкурс на постачальника газу "останньої надії" наступного тижня


Обрання постачальника
"останньої надії"


Міністерство енергетики та захисту довкілля України завершує підготовку нормативно-правової бази для проведення конкурсу на постачальника "останньої надії" на ринку газу.

COVID-19 в Украине: уже 11 регионов не готовы к ослаблению карантина (ИНФОГРАФИКА)

Про це під час брифінгу, присвяченому 100 днів уряду, сказала в.о. міністра енергетики Ольга Буславець.

"Обрання постачальника "останньої надії" - у нас підготовлені майже всі документи, щоб цей конкурс відбувся. На наступному тижні ми цей конкурс запустимо. Щодо критеріїв - вони зазначені у нормативних документах. Ті, хто відповідатимуть ним, будуть постачальниками "останньої надії", - сказала Буславець.

Як повідомлялось, 10 червня стало відомо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, спростила правила переходу до іншого постачальника газу, і українці, нарешті, зможуть вільно обирати постачальника, базуючи свій вибір на кращому сервісі чи умовах оплати. Очікується, що запуск ринку газу для населення відбудеться з 1 липня цього року.

З 1 липня 2020 року запускають ринок газу для населення: що це означає на практиці

Зараз, за умовами публічних спеціальних обов'язків (ПСО) газу, газзбути не мають права відмовити в постачанні газу, але після переходу до ринку постачальники можуть не захотіти працювати з клієнтом, які не оплачує рахунків або оплачує їх нерегулярно. Для таких випадків потрібен постачальник "останньої надії".

Постачальник "останньої надії" буде приймати клієнта на 60 днів – за цей період споживач зможе знайти постачальника, який постачатиме йому газ.

Позбавляти субсидій, пільг та пенсій зможуть за спрощеною процедурою

Источник: ukrinform   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО