[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Проблема Укрбуду: хто тепер відповідає за добудову житла. Прем’єр-міністр зробив заяву

Опубликовано: 13.06.2020
Питання "Укрбуду" перебуває під контролем уряду - Шмигаль


Питання "Укрбуду" під
контролем Уряду


Уряд контролює ситуацію, яка склалася з "Укрбудом".

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час пресконференції на тему "100 днів уряду", передає Build Portal

"Проблема "Укрбуду" уряду відома, ситуація зрозуміла... Цією проблемою опікується міський голова Києва. Уряд готовий підставляти плече, ми абсолютно включаємося, де це необхідно, допомагаємо... Це питання на контролі уряду", - сказав Шмигаль.

За його словами, Міністерство оборони готове вирішувати всі питання, адже "величезна кількість вкладників сьогодні перебуває під загрозою".

З приводу недобудов Укрбуду: Міноборони звернулося до прем’єр-міністра. Чого просив міністр оборони?

Нагадаємо, 10 червня стало відомо, що Президент Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра з проханням забезпечити координацію та контроль роботи відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади із залученням КМДА для усунення перешкод у процесі відновлення будівництва об’єктів "Укрбуду".

На початку грудня 2019 року ТОВ "Укрбуд Девелопмент", яке входить до складу Української державної будівельної корпорації "Укрбуд", заморозило будівництво на всіх своїх 26 об’єктах. За підрахунками генерального директора компанії "Укрбуд Девелопмент" Олега Майбороди, в недобудованих будинках придбали житло близько 13 тис. осіб.

Почему не строится "Укрбуд". Три оправдания от Кличко

12 грудня 2019 року Президент заявив, що недобудовану нерухомість компанії "Укрбуд" завершить "Київміськбуд". Наразі "Київміськбуд" прийняв на баланс п’ять недобудованих житлових комплексів будівельної корпорації "Укрбуд" та поновив будівельні роботи на них.

Водночас у "Київміськбуді" заявляють, що компанія не може взяти на баланс та розпочати роботи на інших об'єктах "Укрбуду" у зв'язку з тим, що не може отримати необхідні дозволи та документи від органів державної влади.

Чому змінилась вартість послуг з утримання будинків і який перерахунок зроблять киянам

Слідкуйте як вирішуються питання із недобудовами "Укрбуду" в спецтемі Build Portal 

Источник: ukrinform   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО