[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Підготувати квартиру до здачі в оренду. Що треба зробити, якщо ви вирішили здавати житло

Опубликовано: 18.05.2020
Що варто врахувати, якщо ви плануєте здавати квартиру в оренду


Як підготувати квартиру до здачі в оренду?


Якщо йдеться про новобудову, питань не має виникнути. Робите ремонт, привозите меблі, облаштовуєте залежно від очікувань за орендною ставкою - і вперед шукати охочих.

Проблема зазвичай у тому, як зробити стару оселю стильною й привабливою, щоб швидко знайти орендарів, повідомляє експерт з нерухомості Вікторія Берещак.


Прибрати непотріб

Не перетворюйте квартиру на комору або старий музей. Речі, які мають для вас особливе значення, приберіть на зберігання в інше місце. Неохайний чужий будинок навряд чи припаде до душі потенційним мешканцям.

Розберіть балкон, антресолі, комору. Якщо є комора - це справжня цінність, адже її можна переобладнати під гардеробну.

Речі, які ви залишаєте за домовленістю з орендарями, обов'язково вкажіть у додатку до договору. Чітко опишіть, в якому вони стані, щоб у разі чого уникнути довгих суперечок щодо того, як стягнути штраф.

Як захистись від шахраїв при оренді житла


Привести до ладу підлогу та стіни

Перестелити лінолеум - це мінімальна зміна, яка допоможе освіжити квартиру. Краще, звичайно, використовувати ламінат світлих тонів - він охайно і стильно виглядає, плюс вимагає мінімум догляду.

Переклеїти шпалери, що вицвіли й облізли, також не завадить. Їх можна замінити на шпалери під фарбування. Якщо є час, ресурси та бажання, пограйте з текстурами й стилем лофт - це зараз цінується.

Ціни на аренду житла в Києві поставили новий антирекорд. Скільки коштує зняти квартиру зараз і як домовитись про знижки


Кухня та ванна

Сантехніка повинна бути свіжою. Обов'язково проведіть протигрибкову дезінфекцію. Оновіть покриття ванни, відремонтуйте труби і крани. Підніміть голову вгору і вирішуйте, що робити зі стелею: пофарбувати, побілити або зробити натяжну.

Поміняйте плитку. Зараз є варіанти плитки, що клеїться поверх старої, що дозволить уникнути вибивання, пилу та шуму. Ремонт буде швидким і комфортним.

Як вибрати житло на вторинному ринку. Кілька важливих рекомендацій

Не забудьте про нову банну штору, килимок, мильницю. Загалом подаруйте нове життя цій кімнаті.

На кухні проводимо такі ж процедури: підлога, стіни, стеля, плитка, елементи дизайну. Старий холодильник міняємо на новий. Перевіряємо газові труби, сантехніку.

Пральна машинка і свіжий холодильник - мінімум, який потрібен мешканцям орендованої квартири. Хочете підняти цінник - не обмежуйтеся цим.

Источник: thepage   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО