[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Олексій Чернишов розповів про пріоритети роботи Мінрегіону на 2020 рік

Опубликовано: 06.05.2020
Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов назвав головні пріоритети роботи Мінрегіону на 2020 рік, визначені в проекті Програми діяльності Уряду Пріоритети роботи Мінрегіону на 2020 рік


Міністр Олексій Чернишов, представив пріоритети роботи Мінрегіону, визначені в проекті Програми діяльності Уряду. За його словами – це державна регіональна політика, розвиток місцевого самоврядування, житлова політика і політика у сфері благоустрою населених пунктів, містобудування, просторове планування територій та архітектура, технічне регулювання у будівництві, енергетична ефективність будівель.

«Пріоритетом номер один для Мінрегіону є формування ефективного місцевого самоврядування та органів державної влади на новій територіальній основі та визначення адмінтерустрою базового та субрегіонального рівнів та його основних засад. Наразі реалізація децентралізації пришвидшилась і, попри карантин, на кожному засіданні Кабінету Міністрів затверджуються перспективні плани областей. Уже затверджено перспективні плани 8 областей, ще 16 – будуть розглянуті на найближчих засіданнях Уряду», – повідомив Олексій Чернишов.

За словами Міністра, ще одним ключовим напрямком роботи є продовження реалізації програми Президента «Велике будівництво», яка передбачає реалізацію 375 проєктів в цьому році із фінансуванням на 5,4 млрд грн. Левова частина з яких, а це майже 2,6 млрд грн, за рахунок ДФРР.

«Ці 375 об’єктів включатимуть будівництво 137 шкіл, 120 об’єктів спорту, 118 дитячих садочків. Зараз ми відслідковуємо реалізацію цієї програми, тому що нам залишилось не так багато часу до початку нового навчального року, тож нам необхідно пришвидшитись», – наголосив Олексій Чернишов.

4 заступники Міністра розвитку громад та територій України. Хто вони і за що відповідають

Серед важливих напрямків Міністр також  виокремив реформування будівельної галузі та захист інвесторів будівництва від недоброчесних забудовників.

«Щодо реформи, тут вже багато чого сказано. Ліквідується ДАБІ та створюються три нові органи. Наразі цей процес триває. Звичайно, великою проблемою є ситуація з будівництвом та захистом інвесторів будівництва. Я вважаю, що метою нашої роботи і кооперації з профільним Комітетом  КМУ є реалізація та підготовка таких законодавчих ініціатив та актів, які забезпечать гарантії забудовникам, а інвесторам захист інвестицій.

Я хочу підкреслити, що наразі в будівельній галузі, особливо в житловому будівництві, лише декілька представників іноземного капіталу і це свідчить про нетранспарентність цієї галузі. І моя мета зробити так, щоб розмір капіталу в цю галузь був подвоєний в наступному році. І не в останню чергу, завдяки залученню іноземних інвестицій», – наголосив Олексій Чернишов.

Спасти страну: нужны секторальные льготы и амнистия капитала

Серед важливих напрямків роботи Мінрегіону Міністр також назвав відновлення інфраструктури Луганської та Донецької областей, збалансований розвиток регіонів, забезпечення енергетичної ефективності громадських та житлових будівель, формування житлових програм та розвиток іпотечного кредитування та забезпечення безперебійного надання ЖКП в населених пунктах України.

Зверніть увагу УВАГА! ОПИТУВАННЯ щодо впливу карантину на роботу виробників будівельних матеріалів та їх розповсюджувачів 


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

 

Источник: minregion   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО