[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

На Херсонщині збудують 500 квартир для переселенців

Опубликовано: 19.05.2020
Анонсоване будівництво 500 квартир для переселенців з Криму500 квартир для переселенців


У Херсонській області буде побудовано 500 квартир для переселенців з Криму.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками кримськотатарського народу, передає Build Portal.

«Володимир Зеленський зазначив, що за підсумками домовленостей з Президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом у Херсонській області буде побудовано 500 квартир для переселенців з Криму. Президент запевнив, що жодних проблем з виділенням землі та будівництвом квартир немає. Голова Херсонської обласної державної адміністрації забезпечить виконання цього доручення», - йдеться у повідомленні.

Крім того, у Києві планується побудувати нову велику мечеть. Президент наголосив, що чекає від кримських татар проєкт цього об'єкту та готовий підтримати його.

Покупатели станут собственниками жилья еще до ввода дома в эксплуатацию. Права инвесторов защитят?

Водночас, на межі Херсонської області та Автономної Республіки Крим буде побудовано великий хаб.

«Щоб ті люди, які тимчасово живуть на тимчасово окупованій території Криму, бачили, як ми ставимося до кримчан, до кримських татар. Щоб вони приїжджали і бачили справді інший вигляд, «вітрину» нашої країни», – сказав Зеленський.

АНОНС головних відеоконференцій та зустрічей будівельної галузі і ринку нерухомості (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Як повідомлялося, 18 травня в Україні відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановується пам'ять жертв депортації кримських татар.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
   

Источник: ukrinform   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО