[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Маршрутники необґрунтовано підвищать тарифи? Кличко погрожує Антимонопольним комітетом

Опубликовано: 20.05.2020
Влада Києва звернеться до АМКУ, якщо маршрутники необґрунтовано підвищать тарифиТарифи на проїзд можуть зрости
Чи втримає Кличко ціни?


Столична влада буде звертатися до Антимонопольного комітету, якщо приватні перевізники необгрунтовано підвищать ціни на проїзд.

Про це на брифінгу заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

"Перед тим, як підвищити вартість проїзду, перевізники повинні мінімум за 7 робочих днів попередити про свої наміри, а також надати всі документи, що обґрунтовують будь-яке підвищення. Обов’язково підвищення вартості мають перевірити контролюючі органи, зокрема Антимонопольний комітет. Наскільки мені відомо, таких звернень від приватних перевізників до контролюючих органів не було", - сказав Кличко.

Вартість проїзду в маршрутках може зрости вдвічі і навіть більше - прогноз перевізників

За його словами, якщо приватні перевізники "спробують необґрунтовано, зі стелі сформувати нові тарифи, ми будемо звертатися до Антимонопольного комітету".

Водночас Кличко зазначив, що столична влада не має повноважень погоджувати тарифи автобусних маршрутів, що працюють в режимі маршрутного таксі.

"Постановою уряду ще у 2015 році скасоване державне регулювання тарифів на перевезення пасажирів на автотранспорті загального користування, і тарифи маршрутних таксі належать до сфери вільних цін, їх кожен перевізник формує самостійно", - зазначив він.

Яким буде другий етап послаблень обмежувальних заходів у столиці. Кличко розповів кому дозволять працювати

Як повідомлялося, в Україні з 22 травня очікується наступний етап послаблення карантину, в рамках якого, зокрема, планується відновити міський наземний транспорт.

Источник: ukrinform   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО