[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Карантин скоріш за все подовжать і після 22 травня. Шмигаль пояснив чому

Опубликовано: 06.05.2020
Карантин, швидше за все, продовжать після 22 травня - ШмигальКарантин подовжать і після 22 травня 


Прем'єр-міністр Денис Шмигаль припустив, що після 22 травня карантин в Україні продовжать, але плануються подальші його послаблення.

"Всесвітня організація охорони здоров'я продовжила режим пандемії та всесвітнього карантину на два місяці. Кабмін поки що на першому етапі продовжив карантин до 22 травня, але, скоріш за все, спираючись на дані ВООЗ, карантин буде продовжено й надалі з наступними етапами послаблень, якщо це буде дозволяти зробити ситуація із захворюваністю", - сказав він.

Шмигаль зауважив, що медична система України встигла підготуватися до епідемії. За його словами, в Україні сьогодні понад 2100 апаратів штучної вентиляції легенів, з яких зайняті 138, і підготовлено 33 тис. ліжкомісць у лікарнях для хворих із коронавірусом, з яких зайняті менш як 2 тисячі.

Карантин продовжили до 22 травня. Кому дозволять працювати з 11 травня

Глава уряду наголосив, що "медсистема відповідає відповідним параметрам, що дає змогу пом'якшувати деякі заходи".

Крім того, Шмигаль пояснив, що уряд поки що не бачить можливостей відкрити міжміський транспорт.

"Міський транспорт ходитиме в тих режимах, яких ходив, а мери прийматимуть рішення щодо збільшення кількості транспорту та зміни його графіку роботи", - додав Шмигаль.

Він зазначив, що відкриття метро для окремих категорій пасажирів планується на третьому етапі послаблень, а для всіх - на четвертому етапі виходу з карантину.

Прем'єр водночас уточнив, що після 11 травня застосовуватиметься також адаптивний карантин, коли державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і обласні комісії ухвалюватимуть відповідні рішення про впровадження посилених заходів у межах окремих областей, міст, сіл, окремих закладів.

Як Київ виходитиме із карантину? Оприлюднено план першого етапу послаблення обмежень

Глава уряду також подякував українцям за те, що вони дуже дисципліновано і відповідально дотримувалися карантину протягом двох місяців.

Як повідомлялося, уряд із 12 березня запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, було закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.

Як гаситимуть спалахи коронавірусу на заводах і в офісах. Київ представив рішення

Кабінет міністрів 4 травня продовжив дію карантину до 22 травня, але з 11 травня обмеження будуть послаблені.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"

 

Источник: ukrinform   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО