[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Карантин продовжили до 22 травня. Кому дозволять працювати з 11 травня

Опубликовано: 05.05.2020
Відкриють салони краси, перукарні, літні майданчики деяких кафе та ресторанів, невеликі непродовольчі магазини, парки, автокінотеатри, сквери та зони відпочинку, ...

Карантин подовжено до 22 травня


Карантин в Україні буде продовжений до 22 травня, але з 11 травня почнуться перші послаблення: зокрема відкриють салони краси, перукарні, літні майданчики деяких кафе та ресторанів, парки, сквери та зони відпочинку. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на позачерговому засіданні уряду.

Уряд попередив, що в умовах карантинних обмежень доведеться жити два роки

Віталій Кличко повідомив, що з 12 травня у Києві відкриють:

  • Непродовольчі магазини (загальною площею до 300 м.кв.): за умови, що на 10 м.кв. – не більше одного відвідувача та при обов‘язковій санітарній обробці приміщення двічі на день;
  • Перукарні та салони краси (за попереднім записом та не більше одного клієнта на кожну послугу одночасно): з вимогою санітарної обробки (або кварцування) робочого місця після кожного клієнта;
  • Кав‘ярні та ресторани (на виніс): з вимогою санітарної обробки приміщення двічі на день;
  • Парки та сквери: групами не більше двох людей або, якщо з дітьми, – двоє дорослих, двоє дітей;
  • Тимчасові споруди (кіоски): із забороною споживання їжі та напоїв на місці;
  • Невеликі виробництва непродовольчих товарів та підприємства побутового обслуговування (ательє, побутові послуги та інші). З дотримання вимоги – не більше одного співробітника на 10 м.кв. та не більше одного клієнта на 10 м.кв.;
  • Адвокатські та нотаріальні бюро, аудитори: з вимогою не більше одного відвідувача на 10 м.кв площі приміщення;
  • Автокінотеатри.

Великі торговельні центри та магазини в них на першому етапі послаблення карантину не відкриватимуть. Також закритими лишаються школи, дитячі садочки та майданчики, спортивні майданчики та прибережні зони відпочинку.

Шмыгаль о выходе из карантина: несколько этапов могут начаться одновременно

Кличко зазначив, що п’ятого травня комісія з надзвичайних ситуацій Києва має ухвалити рішення про регламент роботи кав’ярень, після чого вони зможуть працювати на виніс.

Міський голова також повідомив про нові правила роботи на підприємствах, а саме наголосив на обов’язковій термометрії співробітників та відвідувачів, дотриманні правил безпеки та недопуску клієнта без маски до приміщення (власної чи виданої надавачем послуг).

Громадський транспорт продовжить працювати в обмеженому режимі, пересуванням своїх працівників опікуватимуться власники бізнесу. Натомість урядовці пообіцяли відновити роботу приміського транспорту.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
 

Источник: hmarochos   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО