[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Кабмін анонсував поетапний план підтримки бізнесу. Що це означає

Опубликовано: 06.05.2020
Кабмін представить поетапний план підтримки бізнесу, починаючи від мікробізнесу, малого та далі до середнього й великого бізнесу



Анонсовано поетапний план
підтримки бізнесу


Кабінет Міністрів найближчим часом представить поетапний план підтримки бізнесу, починаючи від мікробізнесу, малого та далі до середнього й великого бізнесу. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Впевнений, що наша промисловість буде мати абсолютно нормальні умови для зростання цього року. Це і дорожнє будівництво, працюємо над розвитком і мотивацією авіаційної галузі, вагонобудівна галузь, інші галузі економіки, які самі по собі створюють і зберігають велику кількість робочих місць», – сказав Шмигаль.

Будівельні ризики для економіки: мінус $5 млрд або 4% ВВП. Будівництво потребує державної підтримки

Прем'єр зауважив, що наразі вже діє програма рефінансування кредитів для малого та мікробізнесу кредитів під 0% із терміном погашення тіла кредита через рік. Також уряд завершує роботу над запровадженням програми «Нові гроші» для малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо: Кабінет Міністрів та Національний банк (НБУ) напрацювали перші дві програми швидкої кредитної підтримки малого бізнесу, які представили президенту Володимиру Зеленському.

Уряд запровадить кредити для малого бізнесу під державні гарантії (на портфельній основі)

Перша програма передбачає переформатування програми «5-7-9» для її дієвості в карантинних умовах. Друга програма створюється з нуля, нині вона на стадії фіналізації.

Також обидві програми передбачають умови збереження бізнесами майже всього фонду оплати праці та кількості найнятих працівників і спрямовані на мінімізацію безробіття та створення умов для швидкого перезапуску економіки після завершення карантину.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
  

Источник: mind   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО