[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Електроенергія з АЕС подорожчає на 58% - Міненерго

Опубликовано: 13.05.2020
В.о. голови Міненерго заявила, що середню вартість електроенергії «Енергоатому» треба підвищити на 58%.Дешева електроенергія АЕС подорожчає


У Міненерго наголосили на необхідності підвищити вартість електроенергії з АЕС. Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища України.

Ціна української електроенергії в декілька раз вища ніж у країнах Європи

Так, в.о. міністра Ольга Буславець заявила, що середню вартість електроенергії «Енергоатому» треба підвищити на 58%.

«У фінансовому плані “Енергоатом”, за який всі переживають - і ті, хто працює в енергетиці і ті, хто про неї чує тільки в ЗМІ - передбачено, що для того, щоб їм забезпечити всі заходи для безпеки експлуатації атомних блоків, операційні витрати для розвитку, середньозважена ціна повинна становити 90 копійок за кВт/год. тобто я хочу сказати, що теза про “дешеве” вироблення атомної енергії є міфом. 57 копійок за кВт/год - це держава зобов’язала “Енергоатом” продавати для того, щоб населення мало на сьогодні той тариф, який є», - зазначила міністр.

Відзначають, що зазвичай енергосистема в Україні балансується гідроелектростанціями, але через те, що цей рік маловодний, а водосховища мають недостатньо води, для балансування залишається лише теплова генерація. До того ж, більшість ТЕС потребують модернізації.

Вместо дешевой энергии для украинцев атомные станции будут добывать криптовалюту? Распоряжение Минэнерго

Українські АЕС зменшили вироблення енергії до історичного мінімуму - 7,41 тис. МВт, що становить лише 53% від загальної потужності атомної енергетики України.

«На жаль, “зелена “генерація в нас - це негарантоване виробництво. Коли світить сонце і коли знайшла хмара – буде різний виробництво. Тобто вона не балансує, а навпаки дає ще більше збудження в системі», - сказала Буславець.

Строительство новых солнечных и ветровых станций запрещено Кабмином

Також в.о. президента ДП «Енергоатом» Петро Котин назвав обґрунтованим виведення в резерв блоків АЕС та зниження обсягів генерації енергії, передбачених новим Прогнозним балансом електричної енергії ОЕС України.

Источник: hmarochos   Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО