[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Чому забудовникам відмовляють в отриманні поштової адреси? Коментар КМДА

Опубликовано: 16.06.2020
На що потрібно звернути увагу при отриманні поштової адреси?


Чому не видають поштову адресу

Будівництво вважається закінченим, а будівля – введеною в експлуатацію тоді, коли на об’єкт видається поштова адреса. Однак деяким об’єктам Департамент містобудування та архітектури КМДА не може її надати.

Найчастіше відмову можна отримати з таких причин:

- забудовником не сплачена пайова участь. Через це місто не отримує коштів, необхідних для розвитку і обслуговування соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Звідси затори, відсутність достатньої кількості шкіл, садочків, поліклінік тощо;
- не підключення будівлі до інженерних мереж. Такий будинок фактично неможливо експлуатувати, адже в ньому відсутнє водопостачання або електрика.

Налог на недвижимость ГНС может начислить сразу за три отчетных налоговых года

Зрозуміле бажання забудовника якнайшвидше ввести свій об’єкт в експлуатацію, та ще й "зекономити" на сплаті пайової участі. Однак тут ідеться про комфортне проживання майбутніх покупців нерухомості. І якщо житло буде розташоване у місці з недосконалою інфраструктурою, то квартири продаватимуться кволо.

Тож раджу всім, хто працює у будівельному бізнесі, думати клієнтоорієнтовано. Тільки враховуючи потреби людей, можна отримати гарний дохід, та ще й зробити свій внесок у розвиток Києва.

Боржників за комуналку каратимуть по-новому: не випускатимуть з країни до погашення боргу
 
  Источник

Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО