[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

Чи добудують обіцяне президентом? Інвестори Укрбуду вимушені мітингувати аби здолати перепони чиновників

Опубликовано: 14.05.2020
Кількасот протестувальників - інвесторів Укрбуду мітингували під КМДА

Мітинг інвесторів "Укрбуду"


Під будівлею Київської міської державної адміністрації інвестори будівельної корпорації "Укрбуд" вимагали відновлення будівництва житлових комплексів.

Вчора під КМДА зібралось кількасот протестувальників. Мітингувальники вимагали від влади виконати доручення Президента України Володимира Зеленського щодо добудови об'єктів корпорації Укрбуд. Зокрема, надати необхідні дозволи корпорації Київміськбуд для добудови житлових комплексів, а також скасувати пайові внески для житлових комплексів Укрбуду.

Інвестори Укрбуду звернулися до Президента. Будівництво під загрозою

З цими вимогами під КМДА протестували інвестори ЖК "Подол Град", "Паркова Долина 2", "Чарівне Місто", "Гармонія", "Twin House", "Гвардійський", "Академ Парк", "Urban Park", "Art House" та багатьох інших.

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року ТОВ "Укрбуд Девелопмент", яке входить до складу Української державної будівельної корпорації "Укрбуд", заморозило будівництво на всіх своїх 26 об’єктах. За підрахунками генерального директора компанії "Укрбуд Девелопмент" Олега Майбороди, в недобудованих будинках придбали житло близько 13 тис. осіб.

12 грудня 2019 року Президент України Володимир Зеленський в ефірі програми "Право на владу" заявив, що недобудовану нерухомість компанії Укрбуд завершить Київміськбуд. Наразі Київміськбуд прийняв на баланс п’ять недобудованих житлових комплексів будівельної корпорації Укрбуд та поновив будівельні роботи на них. В Київміськбуді заявляють, що компанія не може взяти на баланс та розпочати роботи на інших об'єктах Укрбуду у зв'язку з тим, що не може отримати необхідні дозволи та документи від органів державної влади.

Слідкуйте як вирішуються питання із недобудовами "Укрбуду" в спецтемі Build Portal


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"

 

Источник: ukrinform   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО