[ НАСТОЯЩАЯ ИСТОРИЯ РОССИИ ]

А Укрзалізниця так може? У ПАР з'явиться люксовий готель в іржавому поїзді над прірвою

Опубликовано: 09.06.2020
У Південно-Африканській Республіці невдовзі можна буде відвідати готель у поїзді на залізничному мостуГотель у поїзді


У Південно-Африканській Республіці туристи незабаром зможуть провести ніч у незвичайному готелі, розташованому на мосту, передає Build Portal.

«Нова точка на карті бажань «Куди дуже хочеться гайнути після карантину» скоро з'явиться в ПАР – там будують готель у вагонах поїзда безпосередньо на покинутому мосту. Навколо – запаморочливі пейзажі: дика природа національного парку Крюгера, долина річки й повна безтурботність», – йдеться в повідомленні.

Дизайнер и Лондона придумал "карантинное" одеяло для пикника, которое поможет сохранять социальную дистанцию (ФОТО, ВИДЕО)

 

Готель називатиметься так само, як і парк – Kruger. Відкрити його обіцяють до кінця цього року. У незвичайному готелі буде 31 номер: 24 розташуються в вагонах поїзда на мосту, інші 7 – в «Будинку біля мосту». Зупинка в цьому готелі претендує на звання відпочинку з позначкою «люкс», тому й коштуватиме чимало – близько 440 доларів на добу.

Скажене будівництво: величезний міст будують у лічених сантиметрах від стін будинків. Житло погрожують

Зараз міст – це частина покинутої залізничної лінії. Зведений він був 1912 року для того, щоб відвідувачі могли зручно діставатися до національного парку Крюгера. Після прогулянки мандрівники ночували в поїзді, а вранці він вирушав далі. Саме до історії моста й відсилає концепція готелю. 

Ілюстрації: Kruger Shalati

Джерело: ukrinform   Источник
Внимание! Материалы данного сайта не имеют никакого отношения к Г.М. Герасимову и его исторической концепции.
ПОИСК

на сайте
на Народе
на Яндексе
ФОТО